Võru tantsupäev: edasipääsejad!

Möödunud pühapäeval kogunesid koolitantsijad Võrru, kus toimus tänavuse Koolitantsu viimane tantsupäev. Võru maakondlikust tantsupäevast tuli osavõtma ka tantsijaid, kes juba varasematel tantsupäevadel olid osalenud, ent nüüd mõnes musu töötoas tantsida soovisid! :)

Võru tantsupäeval osales ligi 50 tantsijat, kes tantsisid Laura Kvelsteini käe all vabatantsu töötoas ja Marek Vetiku käe all show- ja tänavatantsude töötoas. Liisa Laine ja Erena Reilent juhendasid aga eesti teemalise tantsu töötuba. Töötubades õppisid tantsijad nii mõndagi uut, tantsust tundsid rõõmu nii koreograafid kui tantsijad kui juhendajad!

Koreograafidelt edasipääsenud tantsijate nimede saamine oli seekord keerulisemast keerulisem. Et välja tuli valida viimased tantsijad, kes saavad edasi suvel toimuvasse Koolitantsu suvelaagrisse, kus valmistatakse ette sügisel mööda Eestit tuuritav Koolitantsu tantsulavastus, kaalusid koreograafid pikalt ja põhjalikult. Taaskord uuriti võimalust kaasata kõik tantsijad. :) Lõpuks aga koreograafid oma valiku tegid ning edasipääsenud tantsijad on nüüd teie ees!

Võru tantsupäevalt pääsesid edasi tantsijad:


VABATANTSU ŽANRIS


GETTER KÕIV
JUHENDAJAD LEILI VÄISA JA ESTER TAMM, TANTSUSELTS PÄRLIINE, 4.-6.KLASS

Getter on väga hea tantsija. Getteril on väga tugev tehnika ning ta oleks võrdväärne tegija ka palju kogenumatele tantsijatele.SHOW- JA TÄNAVATANTSUDE ŽANRIS


GETTER MIIDA KASK
JUHENDAJA ANDRE LAINE, MEIE STUUDIO, 4.-6.KLASS

Getter on hea liikumiskeelega. Ta kontrollib hästi oma keha ning teeb kõiki liigutusi mõttega kaasa.

KEITLIN KOPPA
JUHENDAJA ANDRE LAINE, MEIE STUUDIO, 4.-6.KLASS

Keitlin on hästi usin. Ta teeb mõttega kaasa ja igal vabal hetkel harjutab ise. Ka tehniliselt on Keitlin väga hea.

MARISCALLE KÕRVEL
HELOONA JA MARISCALLE, 10.-12.KLASS

Mariscalle valdab mitmeid erinevaid tantsustiile ning omandab kõike väga kiiresti. Sellel tüdrukul on tants veres – isegi kui ta proovib mõnd stiili esimest korda, tuleb see tal väga loomulikult välja.


EESTI TEEMALISE TANTSU ŽANRIS


LAURA NAGEL
JUHENDAJA ANDRE LAINE, MEIE STUUDIO, 7.-9.KLASS

Laura on tantsija, kes jääb silma. Laura on särav ja hästi rõõmsameelne ning väga hea tantsukeelega.

LAURA LÄÄTS
JUHENDAJAD LEILI VÄISA JA ELIN LIHTEN, TANTSUSELTS PÄRLIINE, 4.-6.KLASS

Laura on väga hea tantsija. Laura tantsu- ja liikumiskeel on väga tugeva tasemega ning teda saab ilma igasuguse mureta ka palju vanemate ja kogenumate tantsijatega koos lavale tantsima panna.

JOOSEP PÕLDSEPP
JUHENDAJAD LEILI VÄISA JA ELIN LIHTEN, TANTSUSELTS PÄRLIINE, 7.-9.KLASS

Joosep jäi teiste seast silma. Ta omandab koreograafiat kiiresti ja on väga taiplik. Joosep ei loo käega, vaid harjutab ja püüab, kuni tuleb välja.

EGELY PRUULI
JUHENDAJAD LEILI VÄISA, TANTSUSELTS PÄRLIINE, 10.-12.KLASS

Egely on puhta liikumiskeelega tantsija. Ta märkab detaile ja on väga naiseliku väjendusviisiga.

SILVIA INGVER
JUHENDAJA LEILI VÄISA, TANTSUSELTS PÄRLIINE, 10.-12.KLASS

Silvia on tähelepanelik tantsija. Ta õpib kiiresti ning märkab detaile. Silvia tunnetab tantsu ja tanstib hingest.PALJU PALJU PALJU ÕNNE EDASIPÄÄSEJATELE!!!

SUUR SUUR AITÄH JA MAANI KUMMARDUS KÕIKIDELE TANTSIJATELE!Võru tantsupäeva nautisid ühtemoodi nii tantsijad, juhendajad kui koreograafid. Rõõmu koos tantsimisest jätkub kohe pikemaks!
Koolitants tänab kõiki, kes Võru tantsupäevast osa võtsid!
Suur aitäh teile!
Tantsigem koos edasi! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused