Jõgeva tantsupäev: eripreemiad!


Möödunud laupäeva kevadpäikese säras tantsisid koolitantsijad Jõgeval. Eestimaa külmapealinn rõõmustas tantsupäeva puhul tantsijaid mõnusa kevadilmaga. Jõgeva Kultuurikeskusest kostuv muusika ja linnatänavatele levinud tantsuenergia pani ka Jõgeva Hea Vaimu veel rohkem naeratama.

Jõgeva maakondlikust tantsupäevast võttis osa üle 50 noore tantsija, kes olid valinud vabatantsu ja show-ja tänavatantsude žanri. Tuomo Railo ja Argo Liigi all pandi noored uues rütmis liikuma. Tantsugaas oli põhjas ja tempo oli kiire, aga mitte üks tantsija ei jäänud sammukestki maha ning kõik võtsid päevast viimast. See ei jäänud koreograafidele mitte kahe silma vahele. Lisaks edasipääsejatele tõstsid koreograafid esile veel nii mõnegi noore tantsija ja nii sai ka Jõgeval jagatud eripreemiaid.


Tantsijad, kes pärjati Jõgeva tantsupäeval eripreemiatega on:


VABATANTSU ŽANRIS


AILE EINOLA – väljendusrikas ja energiline tantsija
JUHENDAJA CAROLIN ARNOLD, TANTSUKOOL CIARA, 10.-12.KLASS


SHOW-JA TÄNAVATANTSUDE ŽANRIS


GRETE SIRGE – päeva freestyler
JUHENDAJAD CAROLIN ARNOLD JA KRISTO RAIK, TANTSUKOOL CIARA, 10.-12.KLASS

HANNA PAAL – täielik tegija – ära kunagi lõpeta tantsimist! ;)
JUHENDAJA RITA MUTTEL, FACE TANTSU- JA MOEKOOL, 4.-6.KLASS

KADRI TALMEISTER – päeva freestyler
JUHENDAJAD CAROLIN ARNOLD JA KRISTO RAIK, TANTSUKOOL CIARA, 10.-12.KLASSPALJU PALJU PALJU ÕNNE KÕIGILE!!!Jõgeva tantsupäeva nautisid ühtemoodi nii tantsijad, juhendajad kui koreograafid. Rõõmu koos tantsimisest jätkub kohe pikemaks!
Koolitants tänab kõiki, kes Jõgeva tantsupäevast osa võtsid!
Suur aitäh teile!
Tantsigem koos edasi! 
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused