Valga tantsupäev


Laupäeval, 25.aprillil vallutavad koolitantsijad Valga! Piirilinna kogunetakse ikka selleks, et tantsida ja tantsust rõõmu tunda. Ja loomulikult ka selleks, et end uut moodi proovile panna ja läbi tantsu uusi sõpru leida. ;)

Kuidas aga Valga maakondlik tantsupäev hakkab välja nägema?Valga tantsupäeval osalevad tantsijad, kes on valinud
* vabatantsu - juhendab Laura Kvelstein
* show-ja tänavatantsud - juhendab Marek Vetik


Päevakava:

09:00 - 09:50 tantsijad ja juhendajad hakkavad saabuma Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusesse
10:00 - 11:00 Kultuuri- ja Huvialakeskusesse teatrisaalis tantsupäeva avamine ja soojendus, milles osalevad kõik tantsijad
11:15 - 13:15 Töötoad tantsijatele
13:15 - 14:15 Lõunapaus
14:15 - 16:15 Töötoad tantsijatele
16:15 - 17:15 Ettenäitamiseks harjutamine
17:30 Ettenäitamine Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse teatrisaalis, osalejate tänamine ja edasipääsenute väljakuulutamine


Valgas toimuvad tantsupäeva kõik töötoad Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses! Kes kus täpselt tantsib, saad teada kohapeal akrediteerimislauast!


NB! Kutsu kindlasti oma pere - sõbrad - tuttavad ja naabrid kell 17:30 algavale ettenäitamisele! Siis saavad nemadki näha, millega Sina terve päeva tegelenud oled ja oma osa tantsurõõmust!


Meeles tuleb pidada, et ettenäitamise puhul ei ole tegemist harjumuspärase kontsertettekandega. Ettenäitamine on töötoa formaadis, kus päeva jooksul oma töötubades osalenud noored näitavad ette, mida nad päeva jooksul õppisid ja tegid.
Esimene asi, mida teha Valgas 25.04 hommikul:


Kui Sa laupäeva hommikul Koolitantsu tantsupäevale tuled, siis esimese asjana tule kindlasti Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusesse. Seal ootab Sind alates kella 09:00st akrediteerimislaud, kust saad kätte oma osavõtumaterjali (käepaela, numbri jms).

Tuleku korral mõtle enne läbi, kaua sul riietumiseks võib aega kuluda - ehk ei olegi vaja täitsa kell 09:00 platsis olla. ;)


Akrediteerimislaud on avatud kuni tantsupäeva lõpuni ning sealt saad kogu päeva vältel infot, mis-kus-kuidas-ja-miks?


Akrediteerimislaua juures on ka müügipunkt, kust saab soetada vahvaid Koolitantsu meeneid (T-särk, dressipüksid, helkur, kleeps) ja otseloomulikult selfie-sein, et see kordumatu kogemus oma uute ja vanade sõpradega jäädvustada nagu kord ja kohus.Kus mis asub?Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus. Kesk 1, Valga 

TANTSIME KOOS VALGAS!

Kommentaarid

Populaarsed postitused