Viljandi tantsupäev: edasipääsejad!

Möödunud pühapäeval toimus Viljandi tantsupäev, mille käigus särasilmsed koolitantsijad täitsid tantsuga TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia. Hommikust õhtuni tundsid tantsimisest rõõmu ja jagasid üksteisega oma kirge tantsu vastu ligi 50 noort. Tantsupisik levis kiirelt ning tantsijate ülipositiivne energia tõi õhtuks ka kevadpäikese pilve tagant välja!

Viljandi maakondlik tanstupäev oli omanäoline seetõttu, et seal osalenud tantsijad olid kõik valinud show-ja tänavatantsude žanri. Et tantsijaid oli palju, tuli show- ja tänavatantsude koreograaf Argo Liigile Viljandisse appi ka Liisa Laine, kes muidu juhendab Eesti teemalise tantsu žanri töötubasid.

Argo ja Liisa lükkasid kohe hommikul tantsugaasi põhja ning pidurit vajutati vahepeal vaid veepeatusteks ja lõunapausiks. Tantsijate tase Viljandis oli väga kõrge ning allahindlust ei teinud ükski tantsija - kõik andsid endast parima. See tegi koreograafide töö eriti keeruliseks, sest edasipääsejate valimine oli sedakorda päris keeruline. Peale põhjalikku arutelu valisid aga koreograafid välja need tantsijad, kes saavad edasi suvel toimuvasse Koolitantsu suvelaagrisse, kus valmistatakse ette sügisel mööda Eestit tuuritav Koolitantsu tantsulavastus.


Tantsijad, kes pääsesid edasi Viljandi tantsupäevalt on:


SHOW-TÄNAVATANTSUDE ŽANRIS


KAISA LINN
ISESEISVALT OSALENUD TANTSIJA, 4.-6.KLASS

Kaisa paistis teiste seast silma oma suure tahtega – Kaisa tahab tantsida. Kaisa on ääretult vastupidav, energiat jagus tal päeva lõpuni. Ta ei andnud ühelgi hetkel alla ja aina püüdis edasi. Kaisal on väga suur potensiaal.


MERILIN JÜRISSON
JUHENDAJAD SIRLI MÄNDMA JA LEANIKA MÄNDMA, S-STUUDIO, 10.-12.KLASS

Viljandis olid show-ja tänavatantsu töötoas osalejad kõik tehniliselt väga heal tasemel. Merilin jäi aga teiste tugevate tantsijate seas eriti silma oma positiivse ja siira emotsionaalsusega.
PALJU PALJU PALJU ÕNNE EDASIPÄÄSEJATELE!!!


Viljandi tantsupäeva nautisid ühtemoodi nii tantsijad, juhendajad kui koreograafid. Rõõmu koos tantsimisest jätkub kohe pikemaks!
Koolitants tänab kõiki, kes Viljandi tantsupäevast osa võtsid!
Suur aitäh teile!
Tantsigem koos edasi!


Kommentaarid

Populaarsed postitused