Jõgeva tantsupäev: edasipääsejad!

Möödunud laupäeva kevadpäikese säras tantsisid koolitantsijad Jõgeval. Eestimaa külmapealinn rõõmustas tantsupäeva puhul tantsijaid mõnusa kevadilmaga. Jõgeva Kultuurikeskusest kostuv muusika ja linnatänavatele levinud tantsuenergia pani ka Jõgeva Hea Vaimu veel rohkem naeratama.

Jõgeva tantsupäevast võttis osa üle 50 noore tantsija, kes olid valinud vabatantsu ja show-ja tänavatantsude žanri. Tuomo Railo ja Argo Liigi all pandi noored uues rütmis liikuma. Tantsugaas oli põhjas ja tempo oli kiire, aga mitte üks tantsija ei jäänud sammukestki maha ning kõik võtsid päevast viimast.

Tantsupäeva lõpuks selgusid ka need tantsijad, kes valiti osalema augustikuus toimuvasse Koolitantsu suvelaagrisse, kus valmistatakse ette sügisel mööda Eestit tuuritama hakkav suur Koolitantsu lavastus. Koreograafidel oli tükk mõtlemist ja arutlemist - tantsijaid, keda edasi sooviks on lihtsalt nii palju! - ent siiski see raske valik tehti.


Tantsijad, kes pääsesid edasi Jõgeva tantsupäevalt on:


VABATANTSU ŽANRIS

MERIT KULL
JUHENDAJAD CAROLIN ARNOLD JA KRISTO RAIK, TANTSUKOOL CIARA, 4.-6.KLASS

Merit julgeb riske võtta ja proovida. Meriti tantsukeel on väga väljendusrikas ja dramaatiline.


LIISBETH KESAMAA
JUHENDAJAD RUBEN ROOS, KERLI KASAR JA KRISTEL SAAR, JÕGEVA MUUSIKAKOOL, 7.-9.KLASS

Liisbeth proovib julgelt kõik ettenäidatu ära. Kaugelt on näha, et Liisbeth naudib tantsimist ja seda on hea vaadata!


SHOW- JA TÄNAVATANTSUDE ŽANRIS


MARIT MILLER
JUHENDAJA RITA MUTTEL, FACE TANTSU- JA MOEKOOL, 7.-9.KLASS

Maritis on palju energiat ja tahet tantsida. Marit on hästi püüdlik ning ei löö hetkekski käega. Maritil on ka väga hea kehakoordinatsioon.PALJU PALJU PALJU ÕNNE EDASIPÄÄSEJATELE!!!

KUMMARDUS JA TÄNU KÕIKIDELE TEISTELE SUUREPÄRASTELE TANTSIJATELE!!!Jõgeva tantsupäeva nautisid ühtemoodi nii tantsijad, juhendajad kui koreograafid. Rõõmu koos tantsimisest jätkub kohe pikemaks!
Koolitants tänab kõiki, kes Jõgeva tantsupäevast osa võtsid!
Suur aitäh teile!
Tantsigem koos edasi!


Kommentaarid

Populaarsed postitused