5 nippi, kuidas Koolitantsule registreerimine valutult üle elada

Nonii, nonii, nonii - läheb lahti! Koolitants 2015 registreerimine saab alguse 10.jaanuaril. Just nii! Juba sel laupäeval on aeg jalad kõhu alt välja tõmmata ja astuda esimene samm saamaks osaks Eesti suurimast koolinoorte tantsufestivalist!

Registreerimine algab 10.jaanuaril ja kestab kuni 25.jaanuarini. Seega aega selle kiire asjaga justkui on? Või siiski mitte? Kas oleks targem asuda löögile 10.jaanuaril kell 00:00 või hoopis 14.jaanuari pealelõunal või hoopis 25.jaanuaril kell 23:58?? Kuidas oleks nutikam?

Palju küsimusi... vähe vastuseid. Tundub, et stress murrab veel enne, kui jõuad stressi minna? Siin on Sulle nipid, kuidas vältida stressi ning registreerimisprotsess kiirelt ja muretult läbida:


1. Võta registreerimiseks aega
Varu aega, et registreerimisega tegeleda ja sellele keskenduda. Ideaalne oleks suur zen hetk arvuti taga, mõnusa muusika ja oma lemmik tee- või kohvitassiga. Alternatiivina sobib ka olukord, kus ei pea tegelema ühe-aegselt kolme või enama tulekahju kustutamisega. Registreerimiseks aja varumine annab Sulle võimaluse rahulikult registreerimise aluseks olevasse reglementi süveneda, mis ongi juba nipp number kaks.

2. Süvene Koolitantsu reglementi
Enne, kui asud siira ja sügava entusiasmiga kõiki, keda tunned Koolitantsule registreerima, loe läbi Koolitantsu reglement. Rahulikult, võib-olla isegi kaks või kolm korda. Pigem kolm. Sel aastal on Koolitantsu üksjagu muudatusi tehtud ning on hea nende kõigiga kursis olla. Reglement on kättesaadav Koolitants 2015 kodulehel www.koolitants.ee  (info - reglement).

3. Tea, keda Sa registreerid
Ehkki oleks tore, kui kõik inimesed saaksid Koolitantsul osaleda, on siiski seatud mõned piirangud. Näiteks vanusega seotud piirangud. Seega, enne kui asud registreerima, kontrolli, et kõik, keda Sa registreerid, vastaksid reglemendis toodud tingimustele. Nutikas oleks ilmselt koostada väike nimekiri registreeritavatest tantsijatest wordi dokumenti. Siis saab sujuvalt ka kleebi-lõika meetodit kasutada ja seeläbi ehk trükikuraditki tüssata.

4. Varu kannatlikkust
Koolitants on suur asi. Igas mõttes. Sinuga samal ajal registreerib festivalile potentsiaalselt veel kümneid… sadu… võib-olla isegi tuhandeid inimesi. Me elame tehnikasajandil, mis tähendab, et me peame olema valmis ilmselgeks - kõige kriitilisemal hetkel jookseb server kindlasti kokku, elekter kaob, arvuti emaplaat põleb läbi ja me peame KÕIKE otsast alustama. Nii umbes kümme korda. Ole ettenägelik ja valmista ennast selleks ette: võib-olla tassi asemel kannutäis kohvi või teed? Mõned võileivad ja lemmikraamat, juhuks kui server pikemaks ajaks otsustab puhkuse võtta? 

5. Püsi positiivne ja säilita huumorimeel
Mõni puruks visatud taldrik ja väike krõbe sõna võib aeg-ajalt tõesti pingeid leevendada, ent hoopis tõhusamalt toimib positiivne meelelaad ning väike nali. Võib-olla tasuks isegi mõni anekdoot süngeks hetkeks varuda, selle asemel, et kellegi või millegi peal end välja elada. Huumor on suurem kui elu. =) 


Kui saatus on otsustanud Sinu teele veeretada kõikvõimalikud takistused: Sa oled sunnitud registreerima viimase päeva viimastel tundidel, tegeledes samal ajal veel nelja-viie asjaga, arvuti teeb vahepeal kolm restarti ja interneti ühendus püsib ausõna peal, siis tea, et Koolitantsu meeskond on Sinuga! 

Koolitantsu meeskond on Sulle nõuga abiks kogu registreerimisperioodi. Mitte just 24/7, aga hätta kedagi ei jäeta! Me hoiame Sulle pöialt ja usume, et Sa saad kõik muretult ja edukalt registreeritud.


Kohtumiseni Koolitantsul!Kommentaarid

Populaarsed postitused