teisipäev, 28. veebruar 2017

Koolitants 2017: Tallinna tantsupäevade eripreemiad ja edasipääsejad

18. ja 19.veebruaril toimusid Tallinna tantsupäevad. 



ERIPREEMIAD:

 
GREETEL JOANNA VÕRK - eripreemia tehnilise ja väljapaistva esituse eest
DanceAct Tantsustuudio “Pöörane”
juhendaja Greetel Joanna Võrk
10.-12. klass, vabatants


Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest 
 Saku Street “Neile meeldib”
juhendaja Birgit Käsper
10.-12. klass, kooli tants


Eripreemia keerulise teema nutika lahenduse eest
KPK - Kalamaja Põhikool “Klass”
juhendaja Margarita Remnjova
4.-7. klass, kooli tants


Eripreemia erinevate esteetikate segamise eest
Haldjas “Hinged vanast tsirkusest”
juhendaja Pille Kuldkepp
10.-.12. klass, vabatants


  MARIA ZIKAS - eripreemia hingestatud esituse eest
Tantsustuudio "Star Dance" “Unenägusid püüdmas”
juhendaja Olga Lans
4.-7. klass, vabatants


OLESJA KAZEKO - eripreemia noorte inspireerimise eest
Tallinna Kopli Noortemaja estraadistuudio Extemp


Eripreemia stiilsuse eest 
TKDS Tantsustuudio “Kas julged mulle midagi öelda?”
 juhendaja Julia Kononjuk
10.-12. klass, tänavtats


AHTO PÄÄSIK - eripreemia tänavatantsu rikastamise eest


ROMAN MIHHAILOV - muusika ja koreograafia tabava sidumise eest 





POLINA ŽUKOVA - LAZARTŠUK – eripreemia muinasjutuliste lavastuste eest lastetantsudes Tantsuteater Polly rühmad


Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest
TantsuGeen  “Peaproov”
juhendaja Regina Teino
1.-4. klass, lastetants


SASKIA HANNUS - MeeleKolu eripreemia 
Flamencostuudio Fiesta “Malaga tüdrukud”
juhendaja Anne Anderson
1.-4. klass, lastetants


MIA ARUMEEL - MeeleKolu eripreemia
Rahukad 2C “Silmad pärani kinni”
juhendaja Ulrike Morel
1.-4. klass, lastetants


LOTTEMAA ERIPREEMIA - Tantsuklubi KOIT “Plaksurõõm”
juhendaja Kristina Raja
mudilased, lastetants


Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest
Vilistlased “Dementia”
juhendajaAune Tenslind
10.-12 . klass, showtants


Poweri eripreemia
Sparta/Levadia Tantsutüdrukud “Drill”
juhendajad Berit Kiik ja Liis Laisaar
6.-9. klass, showtants


Eripreemia efektsete kostüümide eest
Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio“Armastuse aed”
juhendaja Tiina Jantson
6.-9. klass, showtants


MARKUS MONAK - eripreemia muusika ja koreograafia hea sünergia eest



EDASIPÄÄSEJAD


Dreamstudio „Hektiline õhin“
juhendaja Julia Koneva
6.-9. klass, vabatants


ETA Tantsukool „Reiv“
juhendaja Helena Pihel
6.-9. klass, vabatants


Carolina-Waf  „Elu rööpad“
juhendaja Markus Monak
10.-12. klass, vabatants


ETA Tantsukool, „Puhk!“
juhendaja Julia Koneva
10.-12. klass, vabatants


Tantsuklubi KOIT „Pulga polka“
juhendaja Kristina Raja
4.-7. klass, eesti tants


MODUS „Seto hop“
juhendaja Piret Torm-Kriis
10.-12 klass, eesti tants


Tantsu- ja vabaajakeskus dotE „Kehakeel“
juhendaja Ahto Pääsik
4.-7. klass, tänavatants


RightWay Tallinn, „Lisa bassi!“
 juhendaja Tomas Araškevičius
6.-9. klass, tänavatants


Finesse „Eluköidikud või trossid“
juhendaja Ahto Pääsik
6.-9. klass, tänavatants


P.I.P.E. „Elu labürint“
juhendaja Roman Mihhailov
10.-12. klass, tänavatants


Arte Flamenco „Habaneera“
juhendaja Maria Rääk
4.-7. klass, estraaditants


Tantsuteater Polly „Suusatund“
juhendaja Polina Žukova-Lazartšuk
mudilased, lastetants


Tantsu- ja vabaajakeskus dotE „Muinasjutt suure kõrvitsaga“
juhendajad Kati Ly Koit, Hanna Pintson, Mirjam Rõõmussaar
mudilased, lastetants


Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium „Unustatud nukud“
juhendaja Alexander Makarov
1.-4. klass, lastetants


Tantsuteater Focus „See elab meis!“
juhendaja Ljudmila Verbizka
1.-4. klass, lastetants


Carolina tantsustuudio „Mr.Tic-Tac“
 juhendaja Merle Kaare
1.-4. klass, lastetants


Tantsugeen „Teepeo võlud ja valud“
juhendaja Elisa Litvin
4.-7. klass, showtants


Tallinna Kopli Noortemaja estraadistuudio Extemp „Alati olen mina lustlik“
juhendaja Olesja Kazeko
4.-7. klass, showtants


V.A.T Stuudio „Kõik ei leia väljapääsu“
juhendaja Kätlin Kim
10.-12. klass, vabatants - žanri muutus


Tantsustuudio "Star Dance" „Aplaus“
juhendaja Olga Lans
 6.-9. klass, showtants


TantsuGeen „Minu hingeloom“
juhendaja Elina Tamm
6.-9. klass, showtants




Dreamstudio „Violetne müra“
juhendaja Julia Koneva
6.-9. klass, showtants


Carolina tantsustuudio „Ohvrite marss“
juhendajad Rauno Zubko ja Merle Kaare
10.-12. klass, showtants





Suured tänud kõikidele osalejatele ja juhendajatele! Kummardus kaasaelajatele ja toetajatele!

TANTS LIIGUTAB!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar