Jõgeva maakondlik tantsupäev!

Laupäeval, 16. jaanuaril läks tänavune Festivali Koolitants suure hooga käima. Festivaliratta pani täistuuridel pöörlema Jõgeva maakondlik tantsupäev, kus osales 8 truppi 108 tantsijaga, kes esitasid 15 tantsu!


Iga tants oli suurepärane elamus ning žüriil polnud sugugi kerge otsustada, milline tants saata Jõhvi Kontserdimajas toimuvale finaalkontserdile. Ent otsused tuli teha ja tehtud need said. Publiku kõlava ja rõõmurohke aplausi kuulutati välja, et aprillis, Jõhvi Kontserdimajas saame me kõik uuesti näha 

Jõgeva Muusikakool Slide'i tantsuga "Tüdrukud"
autor Piret Pruus 
(vabatants, 4.-7.klass)

Dance Dream'i tantsuga "Hinge sügavus"
autor Rita Muttel 
(vabatants, 6.-9.klass)Lisaks otsustas Koolitantsu žürii jagada ka eripreemiaid.  Eraldi tõsteti esile

Ave Lääne - juhendaja eripreemia lapsemeelsuse hoidmise eest 
tants "Virr - varr" Jõgeva Muusikakooli Nööbikesed esituses,

Jõgeva Muusikakool Slide - eripreemia trupile rõõmsameelse ämbliku eest 
tantsus "Õnnetoovad ämblikud",

Siret Sakk -  eripreemia kõige stiilipuhtam tantsija
Kairi Jerlovi tants "Mitte segada - me sööme" Põltsamaa Hip Hop esituses, ja

Hanna Paal - kõige silmapaistvama tantsija eripreemia 
Rita Mutteli tants "Diiva" Dance Dreami esituses.


Žürii otsused pole veel aga sugugi lõplikult tehtud - otsustada tuleb veel tantsud, mis jokkeritena Jõhvi Kontserdimaja lavale saadetakse. Selle otsuse tegemiseks on žüriil aga veel aega - seega trupid, kes esimese hooga oma nime Jõhvi Kontserdimajja minejate seast ei kuulnud ega näinud - mitte heita meelt - see võib siiski juhtuda! =)

Lisaks žüriile tegi Jõgeva maakondlikul tantsupäeval otsuseid ka kontserdi publik! Nimelt valis publik TV 3 eestvedamisel välja  oma lemmikud! Selle hindamatu au osaliseks said Jõgeva Kultuurimajas

Tantsustuudio Cestants Välgunooled tantsuga "Millest sa mõtled?"
autor Ketrin Elery Rumask 
(lastetants, 1.-4.klass)

Jõgeva Muusikakool Slide tantsuga "Õnnetoovad ämblikud"
autor Ave Lääne 
(estraaditants, 4.-7.klass)

Neid tantse on võimalik vaadata ka TV 3 lehel: http://uudised.tv3.ee/koolitants/uudis/2016/01/19/koolitants-2016-haaletus-vaata-koolitantsu-etteasteid-ja-vali-parim-tants! 
Vaata kindlasti! =)


Jõgeva maakondlik tantsupäev oli ääretult tore! Koolitantsu meeskond tänab sügava kummardusega igat tantsijat ja juhendajat, kes tantsupäeval osales! Suur suur aitäh teile!

PS! Ära unusta jälgimast Koolitantsu melu Koolitantsu lehtedel Facebookis, Twitteris ja Instagrammis! Hoia silma peal ka Tantsuhullus'e Facebooki lehel ja Instagrammil. Vaata videoklippe TV 3 kodulehel http://uudised.tv3.ee/koolitants/ ja pilte Delfi Noorte Hääles! 


TANTSIME KOOS!

Kommentaarid

Populaarsed postitused